Dlaczego VGP?

Dlaczego VGP?

Dlaczego VGP?


Stawiamy na rozwój
Oferujemy naszym pracownikom szeroką ofertę szkoleń i kursów, które pozwalają im rozwijać swoje kompetencje z wielu obszarów.

Jesteśmy elastyczni
Cenimy sobie możliwość wyboru, dlatego wprowadziliśmy model częściowej pracy zdalnej i elastyczny czas pracy.

Nie boimy się wyzwań
Cały czas zmieniamy przyszłość mobilności i podejmujemy wyzwania z tym związane. Jesteśmy odważni i nie boimy się myśleć w nieszablonowy sposób, ponieważ tylko tak możemy poszerzać horyzonty.

Oferujemy bogaty pakiet korzyści
Naszym pracownikom oferujemy szereg benefitów, w tym karty Multisport, Ticket Sport & Culture, Ticket Restaurant, leasing samochodowy, program zniżek na nowe samochody, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz szeroką ofertę szkoleniowo-rozwojową.

Jesteśmy dumni…
Z pracy w czołowym koncernie motoryzacyjnym, który zajmuje prestiżową pozycję na świecie i zapewnia stabilność zatrudnienia.

Przede wszystkim jesteśmy Very Good People
Nasza organizacja to ludzie i atmosfera, którą tworzą. Jesteśmy zespołem, a wzajemny szacunek i współpraca to podstawa naszej codzienności. Wspieramy kulturę feedbacku i zależy nam na dzieleniu się wiedzą oraz najlepszymi praktykami. Wierzymy, że siła tkwi w różnorodności, dlatego jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i inne sposoby myślenia.