Dlaczego VGP?

Dlaczego VGP?

Dlaczego VGP?


Stawiamy na rozwój
Oferujemy naszym pracownikom szeroką ofertę szkoleń i kursów, które pozwalają im rozwijać swoje kompetencje z wielu obszarów.

Jesteśmy elastyczni
Cenimy sobie możliwość wyboru, dlatego wprowadziliśmy model częściowej pracy zdalnej i elastyczny czas pracy.

Nie boimy się wyzwań
Cały czas zmieniamy przyszłość mobilności i podejmujemy wyzwania z tym związane. Jesteśmy odważni i nie boimy się myśleć w nieszablonowy sposób, ponieważ tylko tak możemy poszerzać horyzonty.

Oferujemy bogaty pakiet korzyści
Naszym pracownikom oferujemy szereg benefitów, w tym karty Multisport, Ticket Sport & Culture, Ticket Restaurant, leasing samochodowy, program zniżek na nowe samochody, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz szeroką ofertę szkoleniowo-rozwojową.

Jesteśmy dumni…
Z pracy w czołowym koncernie motoryzacyjnym, który zajmuje prestiżową pozycję na świecie i zapewnia stabilność zatrudnienia.

Przede wszystkim jesteśmy Very Good People
Nasza organizacja to ludzie i atmosfera, którą tworzą. Jesteśmy zespołem, a wzajemny szacunek i współpraca to podstawa naszej codzienności. Wspieramy kulturę feedbacku i zależy nam na dzieleniu się wiedzą oraz najlepszymi praktykami. Wierzymy, że siła tkwi w różnorodności, dlatego jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i inne sposoby myślenia.
„W VGP pracuję jako stażysta w Zespole Floty Samochodowej już 9 miesięcy. W mojej pracy spotykam się z różnymi wyzwaniami, których podejmowanie daje mi niesamowitą satysfakcję. VGP to dla mnie również możliwość kontaktu na co dzień z najnowocześniejszą motoryzacją, która od zawsze mnie zachwycała.”
Maciej, Stażysta


“Ogromną satysfakcję daje mi to, że pracując w Volkswagen Group Polska mam wpływ na realne działania, projektując i budując ścieżki Klienta dla różnych procesów. Uczestniczę w budowaniu doświadczeń Klienta od momentu pojawienia się z jego strony chęci zakupu nowego samochodu do etapu serwisowania zakupionego auta. Pracując nad ścieżką Klienta dbam o to, żeby zaprojektowane działania były dla niego jak najprostsze i najwygodniejsze, co może być wyzwaniem dla organizacji posiadającej 7 marek. Jednak spotkania z osobami z naszych brandów oraz działów pozwalają mi codziennie uczyć się czegoś nowego, dzięki czemu wykonywana praca jest ciekawa i inspirująca.”
Agata, Architekt ds. Customer Journey


„Moja przygoda w VGP zaczęła się w 2019 roku, kiedy jako stażysta stawiałem pierwsze kroki w automotive. Na przestrzeni tych lat widzę, że w VGP miałem świetne warunki do tego, aby rozwijać swoje kompetencje, a dzięki współpracy z innymi markami, agencjami kreatywnymi czy domami mediowymi mam szansę regularnie poszerzać swoje horyzonty. Dziś cieszę się, że codziennie mam możliwość realizacji ciekawych projektów i poznawania wielu równie ciekawych ludzi.”
Wojciech, Specjalista ds. Komunikacji Skoda


„W VGP pracuję od 13 lat. Dla mnie to czas nieustannego rozwoju – zaczynałam w obszarze logistyki od stanowiska specjalisty, następnie kierowałam Logistyką Samochodów, Centrum Dystrybucyjnym Części, a od dwóch lat pełnię funkcję Dyrektora Logistyki. To co na co dzień napędza mnie do działania, to przede wszystkim fantastyczni ludzie oraz możliwość kreowania otoczenia w którym pracuję. To znajduję w VGP 😊”
Karolina, Dyrektor Logistyki