Warunki zakupu

Warunki zakupu

Warunki zakupu


I Rejestracja na Platformie Globalnej

Volkswagen Group Business Platform (www.vwgroupsupply.com) to międzynarodowe narzędzie biznesowe. Jako zarejestrowany Dostawca, będziecie Państwo mieli w każdej chwili dostęp do licznych aplikacji informacyjnych Group Business Platform. Współpraca z Volkswagen Group przez Group Business Platform wymaga jednorazowej rejestracji.

W związku z organizowanymi przez VGP konkursami ofert dotyczącymi zakresu świadczonych przez Państwa usług, z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do rejestracji na koncernowej platformie dla dostawców, która umożliwia udział w procesach przetargowych.

Instrukcję rejestracji na platformie znajdą Państwo TUTAJ.
Prosimy o szczegółowe przejście wszystkich wskazanych kroków rejestracji.

W celu rejestracji w systemie LDB potrzebny jest numer DUNS. Jeśli nie posiadają Państwo numeru DUNS, należy złożyć wniosek o jego nadanie wchodząc w link do formularza DUNS (który należy uzupełnić): www.dnb.com.pl/DUNSFormularz.aspx
Na numer DUNS czeka się ok 5-10 dni roboczych.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych należy kontaktować się z zespołem wsparcia, do którego kontakt znajdą Państwo poniżej:

SIT Europe - Volkswagen Group Services GmbH Wolfsburg
Supplier Integration Team (SIT) Deutschland
telefon: +49-5361-9-33099
e-mail: b2bteam@vwgroupsupply.com,
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 (CET/CEST).
(komunikacja w języku angielskim lub niemieckim)
II Rejestracja w systemie lokalnym

W celu podjęcia współpracy z Volkswagen Group Polska konieczna jest rejestracja w lokalnym systemie zakupowym. Rejestracja dokonywana jest w oparciu o wypełniony i podpisany Formularz Rejestracji Dostawcy.

W celu finalizacji procesu rejestracji w systemie lokalnym należy pobrać, wypełnić i odesłać poniższy formularz.

Rejestracja w systemie lokalnym [DOC, 64.50 KB]III. Ogólne Warunki Zakupu

„Wymagania Koncernu Volkswagen w zakresie zrównoważonego rozwoju w stosunkach z partnerami handlowymi” precyzują oczekiwania Volkswagen AG, jakie powinni spełniać w ramach swoich wewnętrznych procesów partnerzy handlowi, którzy mają udział w tworzeniu wartości naszych produktów.

Pełen tekst Wymagań znajdziecie Państwo na stronie www.vwgroupsupply.com w rubryce ‘Cooperation’ w sekcji ‘Supply Chain Sustainability’.

Ogólne Warunki Współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. regulują standardowe zasady współpracy w stosunkach z partnerami handlowymi.
Składając ofertę do Volkswagen Group Polska lub realizując zamówienie potwierdzacie Państwo przyjęcie do wiadomości Wymagań Koncernu Volkswagen w zakresie zrównoważonego rozwoju w stosunkach z partnerami handlowymi oraz akceptację warunków zawartych w dokumencie Ogólnych Warunków Współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Ogólne Warunki Współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. [PDF, 293.64 KB]