Środowisko

Środowisko

Środowisko


Volkswagen od zawsze oferował indywidualną mobilność, przystępną dla milionów ludzi. W ramach strategii „NEW AUTO – Mobilność dla przyszłych pokoleń" odpowiadamy na wyzwania, które stają przed nami dziś i które pojawią się w przyszłości. Celem jest zrównoważona mobilność dla nas i przyszłych pokoleń.

Nasza „Misja dotycząca środowiska" określa priorytetowe obszary działań w zakresie ochrony środowiska, takie jak przeciwdziałanie zmianom klimatu, zasoby, jakość powietrza i zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Misja dotycząca środowiska [PDF, 182.97 KB]

"Polityka Grupy Volkswagen dotycząca środowiska naturalnego" to nasze zobowiązanie – chcemy stać się wzorem do naśladowania w dziedzinie ochrony środowiska – przykład ma dawać tu m.in. nasze kierownictwo. Wspólnie z naszymi akcjonariuszami chcemy działać zgodnie z wymogami prawnymi i regulacjami.

Polityka Grupy Volkswagen dotycząca środowiska naturalnego [PDF, 297.73 KB]

Informacje o zużyciu paliwa i emisji CO2 w samochodach osobowych (Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 kwietnia 2004 roku w sprawie zestawień istotnych z punktu widzenia ochrony środowiska informacji o produktach - Dz. U. z 2004 r., Nr 98, poz. 999) [XLSX, 298.61 KB]