Kariera w Volkswagen Group Polska

Kariera w Volkswagen Group Polska

Kariera w Volkswagen Group Polska


Volkswagen Group Polska przyciąga w swoje szeregi pasjonatów motoryzacji, techniki i najlepszych specjalistów z wielu innych dziedzin. Budujemy przewagę konkurencyjną nie tylko dostarczając najlepsze samochody, ale również zatrudniając najlepszych fachowców i ciągle dbając o ich zawodowy i osobisty rozwój.

Kultura naszej organizacji wyrasta z bogactwa różnorodności sześciu marek koncernu Volkswagen i z doświadczenia wszystkich pokrewnych i wspierających nas działów. Jesteśmy najlepsi, bo uczymy się od siebie nawzajem, wzajemnie się napędzamy do działania i stawiamy sobie ciągle nowe i ciągle coraz bardziej ambitne cele.

Dołącz do nas! Volkswagen Group Polska zapewnia duże możliwości rozwoju, stabilność zatrudnienia i prestiż pracy w czołowym światowym koncernie motoryzacyjnym.

Volkswagen Group Polska oferuje zatrudnienie w dwóch lokalizacjach: Poznań, ulica Krańcowa 44 lub Komorniki, ul. Kolumba 21(dział Logistyki) a także na stanowiskach terenowych – obszar sprzedaży i obsługi posprzedażnej – m.in. stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Regionalnego Kierownika ds. Kluczowych Klientów, Regionalnego Kierownika Obsługi Posprzedażnej, Doradcy Technicznego.